Houtvision is altijd opzoek naar gebruikt sloophout
Wij zijn altijd opzoek naar oud, gebruikt sloophout voor aanvulling voor ons grote assortiment. Wij selecteren de fraaiste stukken en recyclen zo het hout naar een prachtig nieuw meubel op maat of bijvoorbeeld een decoratieve wandbekleding van sloophout.
100% gerecycled hout
Houtvision vindt dat gebruikt hout een tweede leven verdient. Met meer dan 30 jaar ervaring in pallet- en sloophout hebben wij een groot netwerk voor restpartijen van de mooiste sloophout-soorten.
Afmetingen sloophout
Alle afmetingen gebruikt hout zijn welkom. Denk aan gebruikt hout in de vorm van:
- -mPlanken
- – Balken
- – Vloerdelen
- – Latten
- – Schaaldelen
- – Plaatwerk
Wat is sloophout?
Sloophout is een verzamelterm voor gebruikt hout, hout dat vrijkomt bij het afbreken of slopen van oude gebouwen zoals boerderijen, pakhuizen, fabrieken of (kap) schuren.
En hout afkomstig van houten objecten zoals boten, meerpalen of voertuigen.
Hout is een kostbaar bouwmateriaal, waardoor het aantrekkelijk is om oud hout weer te gebruiken. Zo werden draagbalken uit afgebroken boerderijen vaak weer hergebruikt bij de bouw van nieuwe boerderijen. Diverse kunstenaars en designers zijn bekend geworden door hun objecten gemaakt van sloophout. Bekendste Nederlandse voorbeeld is Piet Hein Eek.
Te koop gevraagd: hout met een geschiedenis
Dus ben je bijvoorbeeld aannemer en moet er een groot oud pand gesloopt worden? Wij komen graag kijken naar het aanwezige sloophout. Of een ander voorbeeld heb je een boerderij gekocht met een oude kap schuur erbij die gesloopt moet worden? Ook hier komen wij graag naar kijken.
Vanuit de bouw komt ook met regelmaat gebruikt hout vrij. Denk hierbij aan gebruikt steigerhout, of oude balken die dienst hebben gedaan als bekistingsmateriaal. Wij hergebruiken deze gave, doorleefde balken weer om bijvoorbeeld tuinmeubelen van te maken.
Wanneer contact op te nemen
Wij gebruiken het sloophout voor de losse verkoop of om meubels van te realiseren. Dus kopen wij het gebruikte hout graag in grote partijen in. Het hout moet wel reeds gedemonteerd/ gesloopt wezen. Sloophout in de vorm van kisten/ pallets of andere handzame formaten, kunnen we zelf slopen. Wij beschikken over de mogelijkheid om het hout zelf op te komen halen. Wij komen door heel Nederland en aangrenzende landen. Je kan ons e-mailen of bellen.
Graag tot ziens!